Chemická analýza látek od Profi Chemical

Chemická analýza látek

Provádíme rozbory, chemické zkoušky a analýzy chemických látek za účelem identifikace, charakterizace a stanovení kvality látek.

Sekundárně můžeme analýzy zaměřit na přítomnost nežádoucích substancí, degradaci materiálů a uvolňování nebezpečných látek. Případně lze provést vyhodnocení konkrétní látky vůči konkrétním normám.

Vývoj chemie na zakázku Profi Chemical

Předpisy a normy

Máme přístup k neustále aktualizovaným databázím národních a jiných předpisů a norem. V nich se aktivně sledují nejen platné předpisy, ale i předpisy ještě nevyřízené a potenciální regulativní změny, které mohou v dané oblasti normy ovlivnit.

Rádi pomůžeme nejen s analýzou látky a jejím vyhodnocením, ale také konzultací ohledně norem, které by se mohly Vašeho výrobku dotknout. Zkušební služby pokrývají celou škálu chemických zkoušek požadovaných pro přijetí výrobku v EU, v USA i ve specifických jurisdikcích.

Analyzované látky

Spektrum možností přístrojů je velmi široké. Běžně analyzované látky zahrnují:

Kromě běžných laboratorních postupů Vám můžeme nabídnout i specifické instrumentální metody či sestavit chemické testy na míru za pomoci spřátelených chemických laboratoří.

Naši spokojení klienti

Sigma pumpy
Norma Group

Co konkrétně byste chtěli analyzovat?

Mějte spolehlivého partnera na chemickou analýzu látek. Můžeme Vám pomoci v mnoha ohledech. Nejste-li si jistí, kontaktujte nás a probereme Vaše možnosti.

Kontaktujte nás

Poskytujeme kompletní chemický servis

Podívejte si i na naše další služby, které v oblasti chemie poskytujeme.

Chemie pod Vaší značkou

Jste obchodníci a chcete rozšířit svou produktovou řadu nebo chcete svou vlastní značku chemie?

Total Fluid Management
TFM

Zbavte se veškerých starostí o oleje a maziva. Chcete přitom dosáhnout provozních a personálních úspor? Vyvarujete se všech výpadků, odstávek a havárií.

a opotřebení zařízení

Tribotechnická analýza olejů je optimální metodou nejen pro zjištění stavu a stupně degradace olejových náplní, ale také pro zjištění stavu a stupně opotřebení zařízení.

Zobrazit všechny naše služby