Opravy dilatačních spár

Opravy dilatačních spár

Poškozené dilatační spáry nejsou jen problémem o sobě, ale především znamenají značné riziko dalšího poškození betonových podlah či panelů. Náklady na eliminaci poškození se snižují s rychlostí, s jakou na ně zareagujete. A zcela nejmenší jsou při okamžité opravě dilatačních spár.

Opravy dilatačních spár Profi Chemical

Páte se,

co oprava dilatačních spár zahrnuje?

  • vyčištění spár
  • sanaci okolního materiálu
  • opravu

Co ovlivňuje opravu dilatačních spár?

Opravu dilatačních spár vždy nutné přizpůsobujeme konkrétnímu umístění, provozu, okolnímu materiálu, vlhkosti. Kromě těchto okolností se realizace opravy přizpůsobuje také požadavkům na hygienu, zdravotní nezávadnost a protipožární odolnost.

Možnosti opravy dilatačních spár

Kolik je dilatačních spár, tolik je možností jejich opravy. Typicky se k jejich opravě nabízí tmely, které je možné dovybavit vodotěsnými membránami, protipožárními ucpávkami nebo třeba celokovovým krytem. Ale také se dá poškozená dilatační spára odstranit a nahradit plastbetonovou hmotou s epoxidovým nátěrem a pružnou spárovací hmotou z polyuretanu.

Naši spokojení klienti

Sigma pumpy
Norma Group

Nechte si opravit dilatační spáry na míru!

Přijedeme, zjistíme stav a navrhneme vhodnou opravu. Jak technologicky, tak termínově, aby se Vám oprava hodila do harmonogramu výroby. Vše zdokumentujeme, tak aby jste měli podklady pro své revize.

Kontaktujte nás

Využijte specialisty na průmyslové čištění

Podívejte si i na naše další služby, které v oblasti chemie poskytujeme.

podlah a panelů

Opravu vždy přizpůsobujeme konkrétnímu umístění, provozu, okolnímu materiálu a vlhkosti.

zdravotně nezávadné

Rychlé čištění šetrné k povrchům a ekologické. Velmi dobře se uplatňuje při čištění organických nečistot a či nečistot z organických materiálů

Kvalitně a zkušeně

Čistíme CNC stroje, vstřikolisy, průmyslové klimatizace a vzduchotechniku, vodovodní řády i montážní linky. Kvalitně, moderně, precizně.

Zobrazit všechny naše služby