Ruční čištění strojů od Profi Chemical

Ruční čištění strojů

Ruční čištění zařízení se hodí tam, kde je třeba použít odborné znalosti, nezpůsobit jakékoliv poškození, dosáhnout precizního výsledku. Čistíme CNC stroje, vstřikolisy, průmyslové klimatizace a vzduchotechniku, vodovodní řády i montážní linky.

řuční čištění strojů a zařízení

Jak probíhá ruční čištění?

Využíváme nejen čistidla, činidla a rozpouštědla, ale také suchý led či suchou páru. Vždy s ohledem na citlivost čištěného zařízení. A čištění samozřejmě doprovází ošetření konzervačními látkami, které zlepšují provozní vlastnosti zařízení. Jelikož jsme specialisté na chemii, víme co použít před, během i po čištění stroje. To znamená, že klademe velký důraz také na konzervaci strojů a zařízení.

Kde se dá ruční aplikovat?

Čistíme prakticky cokoliv od jednotlivých strojů přes dílny a linky až po výrobní závody. A využít toho může prakticky kdokoliv – namátkou:

Ruční čištění strojů a vstřikolisů

Proč využít ruční čištění strojů?

Nejde to jinak

Některé stroje a zařízení prostě jinak vyčistit nejde. My k tomu používáme mnohaleté know-how, moderní technologie a kvalitní chemii.

Moderní čištění

Už dlouho používáme moderní a účinné způsoby čištění, kterou jsou ke strojům šetrnější. Jako je např. suchý led a suchá pára.

Kompletní servis

Stroje vyčistíme, ošetříme a také si poradíme s ekologickou likvidací čistících emulzí nebo vzniklého odpadu. To znamená méně starostí a administrativy pro Vás.

Naši spokojení klienti

Sigma pumpy
Norma Group

Nechte si zařízení čistit odborníky

Stroje ručně čistíme už mnoho let. Různými technologiemi a v různých provozech. Dodržíme harmonogram prací a přizpůsobíme se Vašemu provozu tak, aby jsme jej minimálně narušovali.

Kontaktujte nás

Využijte specialisty na průmyslové čištění

Podívejte si i na naše další služby, které v oblasti chemie poskytujeme.

podlah a panelů

Opravu vždy přizpůsobujeme konkrétnímu umístění, provozu, okolnímu materiálu a vlhkosti.

velkých strojů a zařízení

Typicky provádíme u prvků pracujícími s velkými objemy vody a v provozech, které nesnesou odstávku.

zdravotně nezávadné

Rychlé čištění šetrné k povrchům a ekologické. Velmi dobře se uplatňuje při čištění organických nečistot a či nečistot z organických materiálů

Zobrazit všechny naše služby