Čištění suchou párou od Profi Chemical

Čištění strojů a zařízení suchou párou

Čištění za pomoci suché páry je vysoce efektivní. Je rychlé, šetrné k povrchům a ekologické. Velmi dobře se uplatňuje při čištění organických nečistot a nečistot z organických materiálů. Snadno se dostává do spár a jiných, těžko přístupných míst. A navíc vysoká teplota suché páry spolehlivě zabíjí veškeré bakterie.

Čištění suchou párou

Ptáte se, co je to suchá pára?

Suchá pára je přehřátá pára. Je to průhledný plyn, ve kterém už nezůstaly žádné molekuly vody H2O v tekutém skupenství, nýbrž jsou všechny ve skupenství plynném.

Je generována z relativně velmi malého objemu vodu, neboť výsledná pára má až 1600x větší objem než tekuté skupenství.

Kde se dá čištění suchou párou aplikovat?

Čištění suchou párou je velmi snadné, a díky tomu se dá aplikovat téměř na cokoliv od jednotlivých povrchů přes stroje a zařízení až po rozsáhlé prostory. Díky naprosté zdravotní nezávadnosti nachází uplatnění:

Proč použít čištění suchou párou?

Ušetřete čas

Aplikace suchého ledu a jeho odfouknutí je rychlejší než jakýkoliv jiný způsob čištění. Často není třeba demontáž celého stroje.

Uchráníte svá zařízení

snadno odstraníte mastnotu z těžko dostupných míst, špínu ze vzduchotechniky a dezinfikujete povrch v nemocnících nebo gastro prostředí.

Vyhnete se starostem

s ekologickou likvidací čistících emulzí. Likviduje se pouze odpad a špína, která se odstraní ze stroje.

Naši spokojení klienti

Sigma pumpy
Norma Group

Čistěte své stroje suchou párou!

Výhodou čištění suchou párou je to, že je nemusíte celé zařízení demontovat. Suchá pára přitom snadno odstraňuje mastnotu a bakterie. Ušetříte při montáži a demontáži a také za drahou chemii.

Využijte specialisty na průmyslové čištění

Podívejte si i na naše další služby, které v oblasti chemie poskytujeme.

Kvalitně a zkušeně

Čistíme CNC stroje, vstřikolisy, průmyslové klimatizace a vzduchotechniku, vodovodní řády i montážní linky. Kvalitně, moderně, precizně.

Šetrné a účinné čištění

Vysoce efektivní způsob čištění. Nejenže odstraní veškeré nečistoty ale aplikace je rychlejší než jakýkoliv jiný způsob čištění.

velkých strojů a zařízení

Typicky provádíme u prvků pracujícími s velkými objemy vody a v provozech, které nesnesou odstávku.

Zobrazit všechny naše služby