Profi NANO CLEANER

šampón na automobily

Popis produktu Profi NANO CLEANER

VÝHODY:

Nepoškozuje lak
Z 90% biologicky odbouratelný
Unikátní směs povrchových látek

OBLASTI POUŽITÍ:

Osobní automobily
Autobusy
Motocykly
Automyčky
Bezkontaktní mytí
Účinný pro mytí okem a světlíků

POPIS:

PROFI NANO cleaner je koncentrovaný tekutý prostředek na čištění a voskování všech dopravních prostředků. Myje a voskuje současně. Přípravek neobsahuje žádné agresivní mycí složky. Jeho speciální složení je šetrné k obsluze a karoserii. Díky tomu je vhodný jako universální mycí prostředek. PROFI NANO cleaner odstraňuje skvrny od rostlinné mízy, hmyz, olej, bláto, benzínové a naftové skvrny a zanechává povrch zcela čistý. Zanechává trvající lesk. Zamezuje antistatické síle, aby absorbovala špínu. Nezanechává tzv. bílý povlak a snadno se smývá. Nenapadá choulostivé části vozu.

 

NÁVOD NA POUŽITÍ:

Ředění

Silné znečištění: 1:30

Obecné použití: 1:80

Pravidelné čištění: 1:200

 

1)Rozprašovače:

Pro velmi znečištěná vozidla doporučujme produkt naředit v poměru 1:20 = 5% roztok. Roztok nechte působit cca 60 sekund a po té karoserii důkladně umyjte vysokým tlakem vody. Mytí provádějte směrem zezdola nahoru. Pro lehce znečištěná vozidla použijte roztok v poměru ředění: 1:30 = 3% až 1:50 = 2%.

2)Vysokotlaké čistící jednotky:

Roztok naředěný v poměru 1:10 nalijte do přídavné nádržky. Dávkování nastavte, až pokud nejsou výsledky uspokojivé. Na rozprašovací hlavu od 0,5 – 2%. Ideální teplota vody pro mytí je 50°C.

3)Ruční mytí:

Obyčejně 0,5% roztok = 1 litr na 200 litrů vody. Pro mytí použijte houbu nebo vhodný autokartáč, následně automobil opláchněte čistou vodou

Poptávka produktu

Technické informace

Vzhled/barva

Skupenství

pH koncentrátu

12,5

Hustota

Biologická odbouratelnost

Bezpečnostní list

Mějte svou vlastní značku produktů

Mít tento nebo podobný produkt se svou vlastní etiketou a logem můžete mít také. Děláme totiž "white label" produkty a jsou dostupnější, než si myslíte.

Mrkněte na White label službu

Vhodné doplňkové produkty

Přejít nahoru